Często Zadawane Pytania

CZY JEST MI POTRZEBNE SKIEROWANIE OD LEKARZA?

Nie. Jeśli masz problem możesz do Nas przyjść bez uprzedniego kontaktu z lekarzem.  Pamiętaj jednak, że część Ubezpieczycieli Zdrowotnych może nie zwrócić Ci kosztów leczenia, jeśli nie masz skierowania od lekarza.  Skontaktuj się ze swoim Ubezpieczycielem aby dowiedzieć się, czy potrzebujesz skierowania.

CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O PEŁNY, BĄDŹ CZĘŚCIOWY ZWROT KOSZTÓW FIZJOTERAAPII OD MOJEGO UBEZPIECZYCIELA?

Tak, ale skontaktuj się z Ubezpieczycielem, by dowiedzieć się  czy w tym celu wymagane jest skierowanie i jaki jest pułap Twojego ubezpieczenia.  Niektóre polisy pokrywają 100% kosztów, inne mniej.  Jeśli pełny koszt leczenia nie zostanie Ci zrefundowany, a płacisz podatek dochodowy, to możesz wydaną sumę odpisać od podatku, podobnie jak koszt wizyt lekarskich, prześwietleń itp.  Możesz to zrobić wypełniając druk MED ONE dostępny w Naszej Klinice.  Poniżej znajduje się lista usłg, które są refundowane na podstawie druku MED ONE.  Ten formularz umożliwia także ubieganie się o zwrot kosztów leczenia z poprzednich trzech lat.

CZY LECZYCIE I MŁODYCH I STARSZYCH?

Tak.  Nasz najmłodszy pacjent miał trzy tygodnie, a najstarszy dziewięćdziesiąt siedem lat.

CZY OFERUJECIE WIZTY DOMOWE?

Tak, ale kosztują one więcej, ze względu na czas dojazdu.

SKĄD MOGĘ SIĘ DOWIEDZIEĆ JAKI BĘDZIE PEŁNY KOSZT MOJEGO LECZENIA?

W trakcie pierwszej wizyty, której częścią jest ocena problemu, Twój fizjoterapeuta będzie w stanie w przybliżeniu oszacować liczbę wymaganych spotkań.

  • February 2014