Rekomendacje

Tu, w Naszej Klinice w Castletroy, z dumą już od dawna służymy społeczności, osobom młodym i starszym, a także sportowcom.
Poniżej tylko kilka z wielu przykładów słόw uznania od Naszych klientόw.


Marzec 2010

“W ciągu ostatnich sześciu miesięcy byłem w Klinice cztery razy, w trakcie badań i po zdiagnozowaniu u mnie stwardnienia rozsianego. W związku z moją chorobą miałem pewne obawy co do korzystania z usług kliniki o bardziej sportowym profilu, ale z rekomendacji znajomych czułem, że Klinika Castletroy odpowie na moje potrzeby. I miałem rację.
Od pierwszej wizyty mόj fizjoterapeuta okazał zrozumienie dla trudności, z ktόrymi się zmagałem i ocenił jak dobra postawa i ćwiczenia są dla mnie istotne. Po miesiącach wizyt u specjalisty i testόw, mam teraz plan ćwiczeń i umiejętność pomocy samemu sobie.

Szczere podziękowania za profesjonalne leczenie z dozą poczucia humoru. Teraz pamiętam, by ‘siedzieć i się nie garbić, bo w przeciwnym razie z powrotem na fizjoterapię’.

Z całego serca mogę polecić Klinikę Castletroy na wszystkie Twoje bolączki.”

Gerald Dunne


Marzec 2010

“Chciałbym skorzystać z okazji i podziękować za profesjonalne i przyjacielskie podejście, jakie otrzymałem w trakcie wizyty w Waszej Klinice.

Przez lata bywałem u rόżnych fizjoterapeutόw, ale od początku czułem, że Wasza Klinika  jest  inna. Terapeuta poświęcił czas aby zebrać dokładny wywiad i spisać historię choroby oraz potencjalne jej przyczyny, biorąc pod uwagę nawet takie detale jak to, jak trzymam myszkę siedząc przy komputerze…

Po dokładnym badaniu pokazano mi jak wykonywać rόżne ćwiczenia aby poprawić moj stan zdrowia, a także otrzymałem opis ćwiczeń, aby pamiętać jak prawidłowo je wykonywać przez następne tygodnie.
Bardzo pozytywnie oceniam to doświadczenie i bez wahania mogę zarekomendować Waszą Klinikę mojej rodzinie, przyjaciołom i kolegom z pracy, jeśli będą potrzebować pomocy fizjoterapeuty.”

Cian  O’Laoithe


Maj 2010

“Chciałem wyrazić wdzięczność dla Was obu za prowadzenie tak troskliwej i profesjonalnej Kliniki. Oboje z moją żoną Uną byliśmy niedawno pacjentami w Waszej Klinice. Uną zajmowała się Edel Comer, ktόra była bardzo przyjacielska, profesjonalna i doskonala w swoim zawodzie. Mną zajmowała się Francoise Lauton, ktόra jest bardzo dobrą fizjoterapeutką i ktόra dała mi dużo dobrych rad dotyczących opieki pourazowej.

Bez wahania mogę zarekomendowac Klinikę Castletroy i pochwalić ich profesjonalizm i dobre rady.

Dziękuję,”

Bill Healy


Listopad 2009

“W ostatnim czasie byłem w Klinice dwa razy, raz z problemem z plecami, drugi raz z barkiem. W obu przypadkach otrzymałem szybki termin wizyty, co bardzo mi odpowiadało, i otrzymałem wysoki poziom opieki. Ulga w bόlu była prawie natychmiastowa i dostałem doskonałą radę jak sobie z tym problemem radzić w przyszłości. Obaj fizjoterapeuci, ktόrzy się mną zajmowali byli mocno zaangażowani w swoją pracę, bez wahania zarekomendowałbym Klinikę Castletroy każdemu kto może potrzebować  tego rodzaju pomocy.

Z poważaniem,”

Michael Walsh

  • February 2014